Izdošana


Personu izdošana kriminālvajāšanai vai tiesāšanai Latvijā.


Advokātu birojs sniedz visaptverošu juridisko aizstāvību jebkurā izdošanas procesa stadijā. Saņemot attiecīgu lūgumu, mēs arī sniedzam juridiskus atzinumus ārvalstu jurisdikciju tiesām par jautājumiem, kas ir svarīgi izdošanas procesos, par tādiem kā apstākļi Latvijas ieslodzījuma vietās – vai dzīves apstākļi, ieslodzījuma vietu infrastruktūra, pieejamie veselības aprūpes pakalpojumi u.tml. atbilst Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas un citu normatīvo aktu, kā arī starptautisko dokumentu vadlīnijām un prasībām. Mēs sniedzam arī atzinumus par to, vai Latvijā pieņemtais Eiropas Apcietinājuma lēmums (orderis), kas pieņemts saskaņā ar Latvijas normatīvo aktu noteikumiem, atbilst Eiropas Savienības tiesībām utt. 


Mūsu advokāti ekstradīcijas lietās sniedz juridisko palīdzību Latvijas piederīgajiem nodošanas procesā uz Latviju Republiku soda izciešanai pēc notiesāšanas ārvalstī, tai skaitā arī aizstāvību soda noteikšanas procesā pēc Latvijas normatīvo aktu noteikumiem.


Jūsu uzticība birojam un tā advokātiem un juristiem izdošanas lietās ir profesionālas juridiskas palīdzības stūrakmens, tāpēc mēs stingri ievērojam advokāta-klienta konfidencialitāti, augsti cienām Jūs un Jūsu laiku.Citas jomas